POŻEGNANIE DYREKTORA GZOS HALINY GRUSZKOWSKIEJ

W trakcie XLVI zwyczajnej sesji Rady Gminy Lubień, która odbyła się we wtorek 28 lutego 2023 roku pożegnana została odchodząca na emeryturę długoletnia Dyrektor Gminnego

Zespołu Obsługi Szkół Halina Zofia GRUSZKOWSKA. Odchodzącą w imieniu Rady Gminy pożegnał Przewodniczący Jan ŚMIAŁEK. Dziękując za zaangażowanie, wkład pracy, życzył zdrowia, realizacji planów, do życzeń składanych Pani Zofii dołączył Wójt Gminy, który dziękował za długoletnią owocną współpracę – w imieniu własnym i podległych urzędników. Kwiaty i pamiątki w imieniu Rady Gminy wręczyli; Wice Przewodniczący – Czesław SŁOWIAK, oraz Przewodnicząca Komisji Wychowania, Oświaty, Kultury, Zdrowia oraz Spraw Socjalnych – Magdalena PAWLIK .

Halina Zofia GRUSZKOWSKA z „gminną oświatą” związana była przez 29 lat. Wcześniej – w trakcie 1 kadencji Rady Gminy Lubień – pełnia funkcję Sekretarza Gminy – pierwsze wybory samorządowe odbyły się w Polsce 27 maja 1990 roku, były to pierwsze w pełni wolne wybory w III RP. Pierwszym Wójtem Gminy Lubień był wówczas Bolesław SURÓWKA. Halina Zofia GRUSZKOWSKA pracowała w Urzędzie Gminy w Lubniu 43 lata.

Na stanowisku Dyrektora Gminnego Zespołu Obsługi Szkol została zastąpiona przez pani Agnieszkę ŚMIETANA.

opracował a.m.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *