TYDZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GMINNYCH BIBLIOTEKACH

Od 22 do 29 listopada trwa TYDZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA, związany ze światowymi obchodami święta tej najpopularniejszej maskotki J W bibliotece w Lubniu do wtorku czeka na małych czytelników misiowa fotobudka, a każde

dziecko, które przyjdzie do biblioteki z własnym pluszakiem – otrzyma od nas Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia. W filii w Skomielnej Białej fotobudka będzie natomiast na początku grudnia – nasz zdjęciowy MIŚ zabawi się w Mikołaja.

A dla dorosłych czytelników mamy na nadchodzący grudzień czytelnicze wyzwanie, polegające na wypożyczeniu  co najmniej jednej  książki w świątecznym, bożonarodzeniowym klimacie (tytuł, okładka). Na najbardziej aktywnego czytelnika w tym wyzwaniu czeka nagroda.

Przypominamy również rodzicom dzieci w wieku od 3 do 6 lat o projekcie Mała książka wielki człowiek (wielki-czlowiek.pl/) – wystarczy zapisać dziecko do biblioteki, odebrać wyprawkę czytelniczą i kartę małego czytelnika do zbierania naklejek oraz o naszym projekcie Podróżny Bilet do Biblioteki, przeznaczonym dla dzieci starszych (idea akcji jest taka sama, tylko zamiast naklejek dzieci przy każdym wypożyczeniu kasują odwiedziny na poszczególnych „stacjach”).

Więcej informacji na naszej stronie www.biblioteka.lubien.pl. I jak zwykle zachęcamy do odwiedzin, polubień i obserwowania naszej strony na Facebooku Biblioteka Lubień | Lubien | Facebook.

Źródło-GBP w Lubniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *