IRENEUSZ RABSKI NAJLEPSZY W KLASYFIKACJI GENERALNEJ CAŁEGO CYKLU VEXA SKIROLL TOUR

W pierwszy weekend października na Podhalu odbyły się ostatnie zawody z cyklu Vexa Skiroll Tour 2021. W sobotę w biegu pod górę – uphillu na Bachledówkę na dystansie 10km stylem klasycznym Ireneusz Rabski zdobył 2 miejsce OPEN i 1 miejsce w kategorii trzydziestolatków. Następnego dnia w

również w uphillu na Bachledówkę na dystansie 9km klasykiem zawodnik ze Skomielnej odnotował najlepszy wynik i zwyciężył wygrywając nie tylko zawody, ale również klasyfikację generalną całego cyklu Vexa Skiroll Tour. Przez cały sezon Irek utrzymywał najrówniejszą dyspozycję i w 9 startach cyklu aż 6 razy stawał na podium co dało mu zwycięstwo w klasyfikacji generalnej OPEN jak również w kategorii M30. Ponadto w klasyfikacji generalnej teamów Irek wraz z kolegami stanął na najwyższym miejscu podium gdyż zespół który reprezentuje – skipol.pl Team okazał się być najlepszym teamem w Polsce na nartorolkach w bieżącym sezonie. Gratulujemy!