JUŻ JUTRO XXVI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

DSC_4777

Już w tę niedzielę, 14 stycznia 2018r, zagra w Lubniu – już po raz kolejny – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W wielu miejscach pojawią się Wolontariusze z puszkami. W tym roku Wolontariusze

z naszego Sztabu 1338, tak jak w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie, będą zbierać datki na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. To temat bliski każdemu sercu.

O godzinie 17.00, w Auli Szkoły Podstawowej w Lubniu (dawnego Gimnazjum) rozpocznie się koncert, którym chcemy podziękować wszystkim darczyńcom i tym, którzy w jakikolwiek sposób udzielili nam swego wsparcia. Wystąpią m.in. Orkiestra OSP Skomielna Biała, Grupa Taneczna p/k p. Patrycji Krzysztofiak (Lubień), Julia Skupień (Skomielna Biała), Chór Omega (Lubień), Wiktor Sochań (Lubień), Sebastian Stożek (Lubień), Chór Szkoły Podstawowej w Lubniu. Jak zwykle będą super licytacje, słodkości i dużo radości.

Niektóre przedmioty, które znajdą się na aukcji można zobaczyć: www.facebook.com.

Ponadto vouchery na stylizacje paznokci, obrazy, voucher na wykonanie profesjonalnego rysunku o dowolnej tematyce, mop parowy, „Baba Przechodnia”, „Egzotyczny Zestaw Gastronomiczny” i in. Liczymy na to, że Aula Gimnazjum wypełni się po brzegi gorącymi sercami mieszkańców Lubnia i gminy Lubień. W ubiegłym roku dzięki Państwu zebraliśmy ponad 25 tys. zł. Czy w XXVI Finale uda nam się „przeskoczyć” tę kwotę?

Źródło-GOK Lubień

Jedna odpowiedź na JUŻ JUTRO XXVI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *