JEDEN PROCENT TWOJEGO PODATKU

Szanowni Państwo!

W imieniu wszystkich zawodników naszego klubu zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie naszej działalności poprzez przekazanie 1% z należnego podatku w czasie składania zeznania podatkowego PIT za rok 2013. By przekazać wspomniany 1% należy w zeznaniu podatkowym w polu „Numer KRS” wpisać: 0000052078 a w polu „Cel szczegółowy 1%” wpisać: Klub Sportowy „LUBOŃ” Skomielna Biała”. UWAGA! Bardzo ważne jest by wypełnić oba pola, gdyż w przeciwnym razie przekazane przez Państwo środki mogą nie trafić na nasze konto. Wzór wypełnienia zeznania za rok 2013 znajduje się na załączonym zdjęciu. Bardzo liczymy na Państwa przychylność z pożytkiem dla naszych zawodników. To Państwa nic nie kosztuje a dla nas każda złotówka ma ogromne znaczenie. Proszę również zachęcić swoich bliskich i znajomych do wsparcia naszej działalności poprzez przekazanie 1% z podatku.

DSC_8544

Serdecznie pozdrawiam.

Klub Sportowy „Luboń”
Skomielna Biała 330
32-434 Skomielna Biała

Ulotka

Źródło -KS LUBOŃ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *