ŚWIETNY START ZAWODNIKÓW ZE SKOMIELNEJ BIAŁEJ W BIEGU PIASTÓW

W ubiegły weekend w Jakuszycach na dolnym Śląsku odbył się 43. Bieg Piastów wpisany w kalendarz imprez Worldloppet. Sobotni bieg na królewskim dystansie 50 km stylem klasycznym ukończyło blisko 1600 zawodników

z 25 krajów w tym dwóch reprezentantów Skomielnej Białej.
Wyniki:
Ireneusz Rabski z czasem 2h 34 min zajął 56 miejsce OPEN i 14 miejsce w kategorii wiekowej M30 (30-39 lat). W sumie w kategorii M30 zostało sklasyfikowanych 209 zawodników.

Józef Rabski z czasem 2h 48 min zajął 176 miejsce OPEN i 7 miejsce w kategorii wiekowej M 60 (60-69 lat). W kategorii M60 zostało sklasyfikowanych 193 zawodników. Wartym odnotowania jest fakt, że Józef Rabski był najszybszym Polakiem w kategorii sześćdziesięciolatków, wyprzedziło go jedynie sześciu reprezentantów z innych krajów.

Podczas dekoracji zwycięzców miało miejsce wręczenie pucharów wieńczących Puchar Polski Amatorów, który składał się z cyklu sześciu zawodów rozegranych w sezonie 2018/2019. I tak w kategorii M30 pierwsze miejsce zdobył Ireneusz Rabski, a w kategorii M60 drugie miejsce przypadło Józefowi Rabskiemu. Fot-Materiały prasowe

Jedna odpowiedź na ŚWIETNY START ZAWODNIKÓW ZE SKOMIELNEJ BIAŁEJ W BIEGU PIASTÓW

• Magda mówi:

Gratulacje z Warszawy Panowie Rabscy z powodu świetnego wyniku , który świadczy o Formie i młodości. Jakie tam 60+……